تبلیغات
mouse code|تغییر شکل ماوس
كد ماوس
هواداران لیونل مسی و بارسلونا - بارتومئو: انتخابات نشان می‌دهد در باشگاه بارسلونا دموکراسی برقرار است
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود - کاندیدای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا اعتقاد دارد انتخابات نشانگر وجود دموکراسی و آزادی در این باشگاه است.

بارتومئو-انتخابات-نشان-میدهد-در-باشگاه-بارسلونا-دموکراسی-برقرار-است

به گزارش وبسایت نود، خوزه ماریا بارتومئو، اولین کاندیدایی بود که برای دادن رأی پای صندوق اخذ رأی انتخابات باشگاه بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ حاضر شد. او در این خصوص گفت: مشارکت مردم در این رأی‌گیری فوق‌العاده است. این نشان می‌دهد که در باشگاه بارسلونا دموکراسی و آزادی برقرار است. مطمئنم که این انتخابات جشن بزرگی برای باشگاه بارسلونا خواهد بود.

رئیس اخیر باشگاه بارسلونا تأکید کرد: این انتخابات همانند یک جشن است که همه‌پرسی را تجربه می‌کند. فرایند دادن رأی هم خیلی آسان و سریع است و در چند دقیقه می‌توان رأی خود را به صندوق انداخت. گرمای هوا شاید برخی را برای حضور در پای صندوق‌های رأی‌گیری منصرف کند، اما از آنها می‌خواهم تا بیایند و در این رأی‌گیری شرکت کنند.

بارتومئو در پایان عنوان کرد: من خودم را شانس اول پیروزی در این انتخابات نمی‌دانم. تمامی کاندیداها فرصت این را داشتند تا برنامه‌ها، ایده‌ها و پروژه‌های خود را اعلام کنند. اگر من پیروز این رقابت انتخابانی شوم از ترکیبی از ایده‌های بندیتو و فریکسا هم استفاده خواهم کرد.

رأی‌گیری برای انتخاب ریاست باشگاه بارسلونا از ساعت ۱۱:۳۰ امروز (شنبه به وقت تهران) در ورزشگاه نیوکمپ شهر بارسلونا آغاز شده و تا ساعت ۱۱:۳۰ امشب (به وقت تهران) ادامه خواهد داشت. انتظار می‌رود نتیجه انتخابات بامداد یکشنبه اعلام شود.

چهار کاندیدا به نام‌های خوسپ ماریا بارتومئو، آگوستی بندیتو، آنتونی فریکسا و خوان لاپورتا جهت احراز پست ریاست باشگاه بارسلونا برای چهار سال پیش‌رو با یکدیگر رقابت می‌کنند.

پس از لوئیز انریکه و خوسپ ماریا بارتومئو، خوان لاپورتا، رئیس پیشین باشگاه بارسلونا و کاندیدای این دور از انتخابات هم پای صندوق رأی حاضر شد و رأی خود را به صندوق انداخت. در ادامه دو کاندیدای دیگر هم رأی خود را به صندوق انداختند.

تا ساعت یک بعدازظهر به وقت تهران چهار هزار و ۸۴۲ نفر از واجدین شرایط در این رأی‌گیری شرکت کرده‌اند که این یعنی ۴،۴۲ درصد از تعداد کل واجدین‌ شرایط رأی داده‌اند.
تاریخ : شنبه 27 تیر 1394 | ساعت 16 و 38 دقیقه و 39 ثانیه | نویسنده : مصعب رحیمی | نظرات

هدایت به بالای